REKRUTERÓW / AKWIZYTORÓW (k/m)

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

w celu pozyskiwania pracowników z Polski

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym (Zeitarbeit, Personaldienstleistung) dla wszystkich branż na terenie Niemiec. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i poszukujemy rekruterów / akwizytorów w celu pozyskiwania pracowników z Polski i podtrzymywanie już istniejących kontaktów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rekrutowanie personelu z obszaru Polski do pracy w Niemczech
  • Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech
  • Wybór i ocena kandydatów, pozyskiwanie personelu, planowanie personelu
  • Weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów
  • Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów
  • Wprowadzanie ogłoszeń na popularne portale i giełdy
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie i osobiście)
  • Sporządzanie profili pracowników

WYMAGANIA:

  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego (nie warunek)
  • Zaangażowanie i lojalność
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Pozytywne podejście, optymizm i energia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności organizacyjne, niezawodność
  • Gotowość do pracy, elastyczność
  • Umiejętność dobrego nawiązywania kontaktu z ludźmi, Komunikatywność, motywacja
  • Samodzielny i uporządkowany sposób pracy

OFERUJEMY:

  • Praca na stanowisku Freelancer’a
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stałą współpracę
  • Współpraca z młodym i ambitnym zespołem