Rekruter IT / Starszy Rekruter IT

Nr Referencyjny: S/RIT/A/2017
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

ZADANIA

  • Odpowiedzialność za przebieg i realizacje projektów rekrutacyjnych w obszarze IT
  • Nawiązywanie i budowanie relacji z przedstawicielami biznesu zgłaszającymi potrzeby rekrutacyjne, analiza, weryfikacja, sourcing poszukiwanych profili
  • Selekcja napływających aplikacji
  • Umawianie rozmów kwalifikacyjnych na wszystkich etapach procesu rekrutacji
  • Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznych/face to face)
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach
  • Prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji na każdym etapie, zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Sporządzanie raportów
  • Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Uczestnictwo w działaniach EB
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe magisterskie, (mile widziane profile HR)
  • doświadczenie związane z aktywnym poszukiwaniem i procesowaniem złożonych i różnorodnych profili w obszarze IT
  • Preferowane doświadczenie w pracy z executives & experienced profilami IT
  • Mile widziane doświadczenie wywodzące się z firm rekrutacyjnych lub międzynarodowych firm prowadzących aktywną i wielostanowiskową rekrutację IT/Tech
  • Doświadczenie w budowaniu strategii pozyskiwania talentów i jej skutecznej realizacji, znajomość trendów i narzędzi (social media, inne) oraz ich aktywne wykorzystywanie
  • Znajomość procesów, procedur rekrutacyjnych, trendów, narzędzi i najlepszych praktyk
  • Solidne doświadczenie oraz wysoki poziom umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych telefonicznych jak i podczas spotkań
  • Wysokie umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (warunek konieczny)
  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych i zarządzania czasem, samodzielność, wielozadaniowość, obowiązkowość
  • Elastyczność, umiejętność analitycznego podejścia do złożonych sytuacji oraz rozwiązywania problemów
  • Znajomość Taleo czy testów SHL stanowi dodatkowy atut
OFERUJEMY
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w wewnętrznym HR po stronie Klienta
  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
  • samodzielność w działaniu
  • pracę z profesjonalistami w dziedzinie HR
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo miła atmosfera pracy
  • możliwość korzystania z wiedzy w obcych językach na co dzień w pracy
  • zdobywanie doświadczenia z różnymi klientami i rozwiązaniami technologicznymi
  • współpracę i uczenie się od różnorodnych i utalentowanych kolegów
  • szkolenia i rozwój, aby pomóc rozwijać swój potencjał
  • program szkoleń zawodowych
  • okazja do zaangażowania się w inicjatywę Corporate Social Responsibility
  • pakiety świadczeń socjalnych, w tym: prywatna opieka medyczna, bony Sodexo, Karty Sportowe, ubezpieczenie na życie
  • bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy