Rekruter

Nr Referencyjny: RA/2017
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

ZADANIA

  • prowadzenie kompleksowego procesu rekrutacji w oparciu o procedury firmy
  • dobór skutecznych metod rekrutacyjnych w celu pozyskania najlepszych Kandydatów
  • współpraca z zespołem sourcer'ów i Agencjami w kontekście poszukiwania odpowiednich kandydatów
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z kandydatami i przedstawicielami biznesu
  • prowadzenie aktywnych działań na rynku mających na celu pozyskiwanie Kandydatów
  • budowanie i aktualizowanie bazy kandydatów
  • tworzenie raportów po spotkaniach i dokumentacji związanych z postępem procesu rekrutacji
WYMAGANIA
  • minimum 6 miesięczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • doświadczenie w skutecznym sourcingu kandydatów
  • doświadczenie we współpracy z klientem wewnętrznym lub zewnętrznym
  • znajomość procedur, procesów rekrutacji oraz narzędzi pozwalających na skuteczne przeprowadzania procesu rekrutacji
  • biegła znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • zdolność do pracy wielozadaniowej i pracy pod presją czasu
  • kreatywność i dynamizm w działaniu
OFERUJEMY
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w wewnętrznym HR po stronie Klienta
  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
  • samodzielność w działaniu
  • pracę z profesjonalistami w dziedzinie HR
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo miła atmosfera pracy
  • możliwość korzystania z wiedzy w obcych językach na co dzień w pracy
  • zdobywanie doświadczenia z różnymi klientami i rozwiązaniami technologicznymi
  • współpracę i uczenie się od różnorodnych i utalentowanych kolegów
  • szkolenia i rozwój, aby pomóc rozwijać swój potencjał
  • program szkoleń zawodowych
  • okazja do zaangażowania się w inicjatywę Corporate Social Responsibility
  • pakiety świadczeń socjalnych, w tym: prywatna opieka medyczna, bony Sodexo, Karty Sportowe, ubezpieczenie na życie
  • bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy