Praktykant w dziale rekrutacji tymczasowych

Nr Referencyjny: PRT/035/MGR
  • Miejsce pracy: Niepołomice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zgodnych z bieżącymi potrzebami firmy
  • Wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych Kandydatów zgodnie z profilem stanowiska
  • Tworzenie bazy danych w oparciu o istniejące narzędzia
  • Pozyskiwanie Kandydatów metodą Direct Search oraz metodami tradycyjnymi
  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
  • Uczestniczenie w targach pracy, kreowanie wizerunku firmy jako pracodawcy
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami oraz z pracownikami tymczasowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie: w trakcie studiów zaocznych bądź absolwenci (preferowane kierunki: administracja, HR, zarządzanie, psychologia)
  • Mile widziany status osoby zarejestrowanej w Urzędzie Pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji, elastyczność
  • Zainteresowanie szeroko pojętą tematyką HR
  • Doskonała organizacja własnej pracy
  • Konsekwencja i determinacja w realizowaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała znajomość obsługi MS Office (zwłaszcza MS Word oraz MS Excel)

Oferujemy:

  • Bezpłatny staż w Niepołomicach z możliwością dłuższej współpracy
  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z branży HR
  • Pracę w młodym, energicznym zespole, w międzynarodowej korporacji o pozycji lidera na rynku usług HR
  • Opiekę konsultantów w realizacji codziennych zadań
  • Wsparcie w realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych
  • Szansę poznania funkcjonowania Agencji zatrudnienia "od kuchni" pod okiem doświadczonych rekruterów