Praktykant/-ka w zespole rekrutacji stałych

Nr Referencyjny: PRS/076/JZA
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Wsparcie zespołu konsultantów przy realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska specjalistyczne i analiza profili pod kątem prowadzonych projektów
  • Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych oraz prowadzenie wywiadów telefonicznych
  • Administracja bazy danych

Wymagania:

  • Chęć rozwoju w kierunku HR/rekrutacji
  • Dyspozycyjność min. 25 godz. w tygodniu

Oferujemy:

  • Ścisłą współpracę z doświadczonymi Konsultantami
  • Dostęp do wszechstronnej wiedzy o rynku pracy oraz metodach rekrutacji i selekcji
  • Bezpłatne praktyki przez okres 3 miesięcy
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze