Pracownik działu HR (m/k)

Nr Referencyjny: PHR/LUB/0217
  • Miejsce pracy: Świdnik
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Obowiązki:
- organizacja szkoleń wewnętrznych: otrzymywanie zapotrzebowania na szkolenie; organizacja grupy, terminu, trenera wewnętrznego, sali, wyposażenia; zaproszenie uczestników na szkolenie i weryfikacja obecności; prowadzenie egzaminów,
- administrowanie dokumentacją szkoleniową: prowadzenie dzienników, kartotek szkoleniowych,
- administrowanie elektroniczną bazą szkoleniową,
- udział w bieżących pracach działu, m.in. przygotowywanie zestawień, raportów, organizacja wycieczek po zakładzie.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,
- znajomość języka angielskiego poziom B1,
- dobra znajomość MS Excel,
- mile widziana znajomość MS Access oraz SAP (nie jest to warunek konieczny),
- dokładność, sumienność, łatwość nawiązywania kontaktów,
- dyspozycyjność do pracy na pełen etat.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
- cały etat,
- miejsce pracy: Świdnik,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Mełgiewska 104.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 663 903 101.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"