EUROKADRA S.A. (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.

Pracownik biurowy

Nr Referencyjny: 000000
  • Miejsce pracy: Mysłowice
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

prowadzenie dokumentacji magazynowej organizacja i koordynacja dostaw obsługa zamówień klientów wykonywanie prostych przeliczeń na podstawie wskazanych parametrów

Wymagamy:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ukończenie szkoły o profilu ekonomicznym bardzo dobra znajomość Excela rozwinięte zdolności interpersonalne zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

umowę zlecenia z możliwością przedłużenia możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy przyjazną atmosferę pracy