Pracownik administracji biurowej z j. obcym

Nr Referencyjny: JO-1612-344789_2SZ2977PZN2
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, którym jest miedzynarodowa organizacja, poszukujemy osob na stanowisko:

Pracownik administracji biurowej z j. obcym (m/k)

Miejsce pracy: Poznań, Kraków, Szczecin

Opis stanowiska:

Obecnie prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska w działach: księgowości, zakupów, obsługi klienta, wsparcia klienta oraz HR. Poszukujemy specjalistów z w.w. branż oraz osób bez doświadczenia lub chcących zmienić branżę zatrudnienia. Kluczowym kryterium branym pod uwagę podczas tego procesu jest znajomość języków obcych.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobrej znajomości jednego z języków: niemiecki, niderlandzki, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, fiński, duński, norweski
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości środowiska MS Office i Windows
  • Chęci rozwoju osobistego i gotowości do nauki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne warunki finansowe
  • Szkolenia wdrożeniowe, profesionalne i językowe
  • Benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bilety do kina, pakiet ubezpieczeniowy, pakiet emerytalny
  • Możliwośc awansów – kreowania ścieżki kariery zawodowej
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy