Praca w HR z językiem niemieckim

Nr Referencyjny: JO-1703-349395acpozgS5_5
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest czescia miedzynarodowej grupy Cpl Resources, swiadczacej uslugi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy najwiekszym talentom rozwijac kariere, a czolowym firmom na polskim i europejskim rynku umozliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej korporacji w Poznaniu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik administracyjny w dziale HR z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie stałej i rzetelnej obsługi w kwestiach związanych z procesami HR
  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych
  • Aktualizowanie wewnętrznej bazy danych
  • Przygotowywanie odpowiednich dokumentów wspierających procesy HR
  • Wsparcie Team Leadera w ciągłym usprawnianiu procesów HR

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w globalnej korporacji
  • atrakcyjne warunki (konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów)
  • pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta
  • przyjazną atmosferę

Gorąco zapraszamy do aplikowana, jeżeli:

  • mówisz płynnie w języku niemieckim
  • posługujesz się kumunikatywnie językiem angielskim
  • pakiet MS Office nie jest Ci obcy

Każde doświadczenie z zakresu obsługi klienta jest mile widziane, ale nie konieczne.