Oferta pracy w Dziale HR!

Nr Referencyjny: 1087608
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, posiadającego międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych w Warszawie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Asystenta/Asystentki Działu Personalnego.

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie m.in.: zarządzanie bazą danych pracowników, przygotowywanie dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy, rozliczanie urlopów i zwolnień, przygotowywanie listy płac.

Od Kandydatów oczekujemy biegłej znajomości języka angielskiego (min. B2/C1) oraz niemieckiego (min. B2/C1), zainteresowania w obszarze administracji personalnej oraz otwartości na nowe wyzwania. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach administracyjnych (praktyki/staże) będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zachęcamy do przesłania CV w języku angielskim!

Oferta dotyczy pracy w pełnym wymiarze godzin.