Młodszy specjalista rekrutacji (m/k)

Nr Referencyjny: REKR/OLA/0617
  • Miejsce pracy: Oława
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Obowiązki:
- aktywne poszukiwanie kandydatów,
- przeprowadzanie rekrutacji zgodnie z ustalonymi standardami,
- utrzymywanie dobrych relacji z klientem,
- budowanie bazy kandydatów,
- kontakt z PUP i itp.,
- organizacja targów pracy, giełd pracy i itp.
- rekrutacja pracowników tymczasowych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki,
- doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i selekcji będzie dodatkowym atutem,
- dobra znajomość komputera (MS Windows, MS Office) i urządzeń biurowych,
- bardzo dobra komunikatywność i wysoka kultura osobista,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- prawo jazdy kat. B (z praktyką).

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji,
- pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
- otwartą i przyjazną atmosfera pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"