Młodszy specjalista ds. rekrutacji i administracji

Nr Referencyjny: MSR/S/2017
  • Miejsce pracy: Skierniewice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Opis Stanowiska

  • Nadzór nad pełną realizacją i obsługą projektów rekrutacyjnych w obszarze produkcji i stanowisk technicznych
  • Zarządzanie oraz aktywne budowanie bazy kandydatów
  • Obsługa kadrowa pracowników niskiego szczebla
  • Wykonywanie comiesięcznych rozliczeń czasu pracy pracowników
  • Administrowanie niezbędną dokumentacją kadrowo-płacową
  • Raportowanie wyników i aktywności do bezpośredniego przełożonego

Doświadczenie:

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska produkcyjne, techniczne i inne niskiego szczebla
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu i publikacji ofert pracy
  • Podstawowo wiedza z zakresu prawa pracy
  • Umiejętności związane z obsługą kadrowo-płacową pracowników
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bonusy związane z wynikami pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych (Multisport, Prywatna Opieka Medyczna, Karta zniżkowa, ubezpieczenie grupowe)