Młodszy specjalista ds. administracji HR z j. portugalskim

Nr Referencyjny: JO-1509-316498_712
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. administracji HR z j. portugalskim.

Zakres obowiązków:

  • uzupełnianie danych kadrowych i płacowych w systemie,
  • wprowadzanie zmian w danych personalnych,
  • prowadzenie rejestów zatrudnienia, czasu pracy, spraw socjalnych,
  • odpowiadanie na zapytania pracowników zagranicznych drogą telefoniczną i mailową.

Nasze oczekiwania:

  • biegła znajomość j. portugalskiego i bardzo dobry j. angielski,
  • doskonała komunikatywność w mowie i piśmie,
  • umiejętność priorytezacji zadań,
  • chęć zdobycia umiejętności i dalszego rozwoju w branży HR.

Oferujemy:

  • możliwość zbudowania kariery w międzynarodowej firmie,
  • miłą atmosferę pracy, wspierającą rozwój pracowników,
  • szeroką ofertę szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń socjalnych.