Młodszy konsultant ds. rekrutacji

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • udział w rekrutacji kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz szeregowe
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • wyszukiwanie kandydatów przy użyciu mediów społecznościowych
  • przygotowywanie profili
  • udział w prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • praktyka w agencji doradztwa personalnego lub dziale HR
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • motywacja do pracy i zdobywania nowych doświadczeń
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie zespołu
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • świadczenia dodatkowe (prywatna opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie grupowe).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"