Młodszy konsultant ds. rekrutacji

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • udział w rekrutacji kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz szeregowe
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • wyszukiwanie kandydatów przy użyciu mediów społecznościowych
  • przygotowywanie profili
  • udział w prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • praktyka w agencji doradztwa personalnego lub dziale HR
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • motywacja do pracy i zdobywania nowych doświadczeń
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie zespołu
  • pakiet szkoleń wprowadzających