Koordynator pracowników tymczasowych z Ukrainy

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Pomoc w adaptacji pracowników tymczasowych z Ukrainy
  • Tłumaczenie zasad pracy, instrukcji stanowiskowych
  • Wsparcie pracowników w miejscu pracy
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Bieżąca pomoc i stały kontakt z pracownikami

Wymagania:

  • Znajomość języka ukraińskiego i polskiego w stopniu bardzo dobrym oraz umożliwiającym swobodną komunikację
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Praca dla jednej z największych agencji pracy w Europie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (dodatkowe ubezpieczenie, prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"