Konsultant ds. rekrutacji i administracji z językiem ukraińskim

Nr Referencyjny: KJU/KRK/06/2017
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • kontakt i budowanie relacji z kandydatami poszukującymi pracy z obszaru Ukrainy
  • tworzenie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • wstępna selekcja aplikacji oraz kontakt telefoniczny z kandydatami
  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zatrudniania kandydatów
  • wystawianie i przedłużanie umów
  • obsługa kadrowo-płacowa
  • dbanie o świadczenie najwyższej jakości usług zgodnych ze standardami firmy

  • biegle znasz język ukraiński oraz polski
  • masz minimum 6 miesięcy doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz administracji kadrowo-płacowej
  • masz wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologiczne lub podobne
  • znasz przepisy dotyczące zatrudniania pracowników z obszaru Ukrainy
  • znasz pakiet MS Office
  • masz prawo jazdy i praktykę w prowadzeniu samochodu
  • jesteś otwarty/a, łatwo nawiązujesz kontakty, umiesz pracować w zespole
  • chcesz się dalej rozwijać w obszarze HR
  • dobrze organizujesz swoją pracę
  • jesteś zaangażowany/a oraz rzetelny/a w wykonywaniu obowiązków

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • wynagrodzenie podstawowe + dodatkowe prowizyjne
  • dostęp do pakietu benefitów (sportowy, medyczny, edukacyjny) po okresie próbnym
  • świetną lokalizację w nowoczesnym biurowcu, tuż obok C.H. Bonarka
  • nieograniczone ilości pobudzającej kawy ;-)

CV w języku polskim

Nie zapomnij dopisać klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)