Konsultant ds. rekrutacji i administracji

Nr Referencyjny: Kons./Katowice, Gliwice
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:
  • Opieka nad klientami oddziału zarówno w aspekcie administracyjnym jak i rekrutacyjnym
  • Nadzór nad pełną realizacją i obsługą projektów rekrutacyjnych
  • Nadzór nad obsługą administracyjną pracowników tymczasowych
  • Wykonywanie comiesięcznych rozliczeń czasu pracy pracowników tymczasowych
  • Administrowanie niezbędną dokumentacją kadrowo-płacową
  • Rekrutacja i selekcja niezbędnych w projekcie zasobów ludzkich na stanowiska niższego szczebla
  • Opieka nad pracownikami tymczasowymi delegowanymi do projektu
  • Raportowanie wyników i aktywności do bezpośredniego przełożonego.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu prawa pracy
  • Umiejętności związane z obsługą kadrowo-płacową pracowników tymczasowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności interpersonalne
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w firmie plasującej się w pierwszej dziesiątce firm consultingowych w Polsce
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bonusy związane z wynikami pracy