Konsultant ds. rekrutacji

Nr Referencyjny: KDR/KR/04/2017
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • realizacja procesów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie,
  • całościowe prowadzenie procesów rekrutacji (m.in. przygotowywanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, kontakt z klientami, umawianie spotkań, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych),
  • identyfikacja odpowiednich kandydatów poprzez poszukiwania bezpośrednie (metoda direct search),
  • rozpoznanie i analiza rynku dotycząca rekrutacji na podobne stanowiska,
  • dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy na rynku pracy oraz stosowanie dobrych praktyk w branży,
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień z prowadzonych procesów i projektów rekrutacyjnych.

  • masz około 6-12 miesięcy doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, zwł. na stanowiska specjalistyczne
  • interesują Cię zagadnienia z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników,
  • jesteś konsekwentna/-y i skuteczna/-y w działaniu,
  • posiadasz umiejętności i doświadczenie w bezpośrednim pozyskiwaniu kandydatów (direct search),
  • znasz narzędzia i techniki wykorzystywane w procesach rekrutacji stałej,
  • w pracy korzystasz na co dzień z serwisów społecznościowych,
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia),
  • masz motywację do osiągania wyznaczonych celów, a jednocześnie lubisz pracować samodzielnie i wychodzić z inicjatywą,
  • posiadasz umiejętności analityczne,
  • znasz język angielski na poziomie dobrym, drugi język europejski mile widziany

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizje
  • po okresie próbnym: dostęp do pakietu benefitów (sportowy, medyczny, edukacyjny)
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

CV w języku polskim

Nie zapomnij dopisać klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)