Konsultant ds. Personalno – Płacowych z j. niemieckim (k/m)

Nr Referencyjny: JO-1608-338151_289
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Konsultant ds. Personalno – Płacowych z j. niemieckim (k/m)

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Sporządzanie listy płac oraz umów cywilnoprawnych
  • Rozliczanie wynagrodzeń dla pracowników
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Prowadzenie ewidencji urlopów, nieobecności, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby organizacji

 Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (do codziennej komunikacji)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Skrupulatność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Zdolności komunikacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w dużej, prężnie działającej organizacji
  • Przyjazną atmosferę