Konsultant ds. operacyjnych z językiem obcym (m/k)

Nr Referencyjny: JO-1608-338151_99
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR.
Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. operacyjnych z językiem obcym (m/k)

Zadania:

  • Wsparcie klientów biznesowych w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Profesjonalna obsługa klientów poprzez kontakt telefoniczny i mailowy
  • Prowadzenie administracji systemowej
  • Analiza procesów i usprawnianie procedur
  • Prowadzenie raportów finansowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, rosyjski
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, prężnie działającej firmie
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji