Konsultanci z j. francuskim lub niemieckim w dziale HR (k/m)

Nr Referencyjny: JO-1701-347143_35
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

 Zadania:

  • Wsparcie organizacji w zakresie działań administracyjnych i HR
  • Rozliczanie wynagrodzeń pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z zatrudnieniem: rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, nieobecności, zwolnień lekarskich itp.
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Pracę w miedzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę