Kierownik Zmiany

Nr Referencyjny: KZ/037/AM
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

ZADANIA:

  • Zarządzanie zespołem w tym m.in. organizację i nadzór pracy na liniach produkcyjnych, raportowanie wyników, motywację i rozwój podległego zespołu, ocenę pracowników,
  • Udział w uruchamianiu lub modernizacji linii, zwiększaniu wydajności,
  • Realizacja zadań pod względem jakościowym i ilościowym,
  • Budowanie relacji opartych na zaufaniu w zespole,
  • Rekrutowanie, kierowanie i rozwijanie załogi,
  • Nadzór nad powierzoną dokumentacją techniczną,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BPH i P.POŻ.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość obsługi systemów klasy ERP,
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników,
  • Znajomość języka angielskiego ( B1/B2),
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Otwartości, umiejętności budowania relacji wzajemnego zaufania i zaangażowania, systematyczności w powierzone obowiązki,
  • Dyspozycyjności, gotowości do pracy zmianowej.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę tylko od poniedziałku do piątku,
  • Szkolenia stanowiskowe,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.