Kierownik linii produkcyjnej

Nr Referencyjny: KLP/037/AM
  • Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji oraz bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • planowanie, weryfikacja i kontrola realizowanego procesu produkcyjnego,
  • kontrola i ocena podległych pracowników,
  • obsługa i przezbrajanie maszyn produkcyjnych.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji w branży spożywczej na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. Zawodowe, mile widziane w kierunku piekarnictwo/cukiernictwo,
  • umiejętność delegowania i egzekwowania zadań,
  • lojalność, sumienność i umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana umiejętność pracy w SAP oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę (zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem),
  • stabilne warunki zatrudnienia i realne możliwości awansu,
  • liczne szkolenia na terenie Polski i Niemiec,
  • premie i bogaty pakiet benefitów.