HR Business Partner/Dyrektor Działu HR

Nr Referencyjny: HRBP/2016/OW
  • Miejsce pracy: Cierpice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Opis stanowiska:

  • Stworzenie i kontrola procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • Zbudowanie własnego zespołu odpowiedzialnego z „miękki” HR
  • Odpowiedzialność za obszar kadrowo – płacowy oraz systematyczną wycenę i  wartościowanie stanowisk,
  • Pełnienie nadzoru nad prawidłowym zastosowaniem prawa pracy,
  • Odpowiedzialność za prowadzone procesy rekrutacyjne i onbordingowe,
  • Zarządzanie działem HR i nadzorowanie pracy menadżerów poszczególnych działów,
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych i wsparcie kadry menadżerskiej,
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur wewnętrznych,
  • Dbałość o prawidłową komunikację wewnętrzną,
  • Współtworzenie projektów employer branding-owych,
  • Ścisła współpraca z zarządem i managerami;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana ekonomia zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, psychologia),
  • Minimum 5 – letne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i zagadnień dotyczących kadr i płac,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych oraz motywacyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność podejmowania strategicznych decyzji biznesowych,
  • Rozwinięte umiejętności menadżerskie i interpersonalne,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i stworzenia zespołu,
  • Udział w tworzeniu strategii biznesowej firmy,
  • Szkolenia dostosowane do potrzeb stanowiska,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Niezbędne narzędzia służbowe (samochód telefon, laptop);