HR Administrator z językiem francuskim (m/k)

Nr Referencyjny: JO-1701-345454_WRO
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla Naszego Klienta, cenionej międzynarodowej firmy rozwijającej swoją markę na rynku polskim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: HR Administrator z językiem francuskim (m/k)

Miejsce pracy:  Wrocław

Nr ref:  JO-1701-345454

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie adminstrają płacową, czasem pracy, dokumentacją
  • Praca z bazą danych (wpisywanie dancyh, edycja, wykonywanie raportów),
  • Kontakt z pracownikami w języku francuskim w zakresie aspektów związanych z HR-em (urlopy, zwolnienia),
  • Wsparcie administracyjne w zakresie zatrudnienia pracownika (umowy, badania lekraskie),
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego pozwalającana swodobną komunikację (C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1 / B2)
  • Doskonałe umiejętności interpesronalne,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Współpracę w ramach umowy o pracę,
  • Interesującą i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz nauki zawodu,
  • Szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Biuro w centrum Wrocławia.

Osoby zainteresowane aplikacją prosimy o przesyłanie CV na adres: patrycja.gwozdz@cpljobs.pl