CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO, Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM. Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z wieloletnimi tradycjami operującej na międzynarodowej arenie, aktywnie poszukujemy kandydatów dla centrum usług wspólnych w Poznaniu, na stanowisko:

HR Administrator z językiem fińskim/duńskim

Nr Referencyjny: HRA_Poznań/HRPolska.pl
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

  • Zapewnianie stałej i rzetelnej obsługi w kwestiach związanych z procesami HR
  • Obsługa klientów obcojęzycznych
  • Zapewnienie obsługi zgodnie z zasadami i standardami firmy
  • Aktualizowanie wewnętrznej bazy danych
  • Przygotowywanie odpowiednich dokumentów wspierających procesy HR
  • Wsparcie Team Leadera w ciągłym usprawnianiu procesów HR
  • Dbałość o najwyższą jakość w procesach biznesowych

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej znajomości jednego z języków obcych: fiński,norweski, duński
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Podstawowej wiedzy na temat administrowania procesami HR
  • Umiejętności szybkiej adaptacji w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy
  • Doświadczenia w pracy z klientem w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem
  • Pozytywnego usposobienie do pracy w grupie
  • Chęci bliższego poznania międzynarodowych standardów w procesach HR

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Profesjonalne szkolenia
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych