HR Administrator z językiem angielskim

Nr Referencyjny: HRA/049/NZL
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Zarządzanie administracją kadrową pracowników: kompletowanie dokumentów, weryfikacja poprawności wprowadzonych danych.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z zewnętrzną firmą zajmującą się obsługą kadrową pracowników, przekazywanie dokumentów kadrowych.
  • Koordynacja benefitami pracowniczymi; kontakt z firmami zewnętrznymi, rejestrowanie i wyrejestrowywanie zgłoszeń.
  • Umawianie nowo zatrudnionych pracowników na wstępne i okresowe badania do lekarza medycyny pracy.
  • Koordynacja szkoleń BHP.
  • Udzielanie informacji zwrotnych na pytania Pracowników firmy związane z zatrudnieniem.
  • Przygotowywanie raportów kadrowych na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziana praca w centrum usług wspólnych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2 - warunek konieczny.
  • Dobra znajomość podstawowych zagadnień z prawa pracy.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office w szczegóności excel.
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie.
  • Duża otwartość na wsparcie w bieżących kwestiach pracowniczych.

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Pakiet socjalny (multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe).
  • Umowa na czas określony z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.
  • Praca w bardzo sympatycznym zespole.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"