HR Administrator z j. francuskim (k/m)

Nr Referencyjny: JO-1701-345454_120
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydata na stanowisko: HR Administrator z j. francuskim (k/m)

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Rozliczanie wynagrodzeń dla pracowników
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie listy płac oraz umów cywilnoprawnych
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby organizacji
  • Prowadzenie ewidencji urlopów, nieobecności, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu administracji kadrowo-płacowej
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Skrupulatność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Boagty pakiet benefitów (m.in. zniżki do kin i teatrów, ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych
  • Stabilne zatrudnienie