HR Administrator (m/k)

Nr Referencyjny: JO-1705-353434_20
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej i ubezpieczeniowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: HR Administrator (m/k)

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej związanej z HR
  • Prowadzenie cyklu zatrudnienia (tj. praca związana z zatrudnianiem, zakończeniem pracy, transferem)
  • Bezpośrednia współpraca z partnerami HR Business, managerami HR i kadrami
  • Zarządzanie pocztą elektroniczną
  • Tworzenie zapotrzebowania pracowników
  • Prowadzenie raportów
  • Aktualizowanie danych w systemie
  • Przekazywanie informacji pracownikom na tematy związane z HR (urlopym wynagrodzenia, nadgodziny)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość MS Office
  • Chęć rozwoju i doskonalenia się w strukturach firmy

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języków obcych
  • Benefity pozapłacowe w postaci karty multisport czy dopłaty do lunchu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpiecznie na życie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Kursy językowe w siedzibie firmy
  • Dla osób spoza Wrocławia,  firma oferuje pakiet relokacyjny – jego wysokość jest zależna od stanowiska oraz odległosci .