HR Administrator

Nr Referencyjny: 1087539
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla jednego z naszych klientów korporacyjnych z branży finansowo-ubezpieczeniowej poszukujemy kandydatów na stanowisko HR Administrator.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obsługę pracowników w zakresie spraw kadrowych, prowadzenie i aktualizację akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej, sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, ewidencjonowanie urlopów i zaświadczeń lekarskich, wystawianie skierowań na badania lekarskie, szkolenia bhp, dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS. Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (poziom B2/C1).

Idealny kandydat to osoba komunikatywna, proaktywna, nie bojąca się pracy pod presją czasu, posiadająca co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy, wykorzystasz znajomość języka obcego. Pracując pod nadzorem doświadczonych osób szybko nabierzesz nowych umiejętności, które wzbogacą Twoje CV.