Asystent/ka ds. Rekrutacji z j. niemieckim

Nr Referencyjny: ARN/KRK/0417
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • rekrutacja kandydatów zainteresowanych pracą Opiekuna osób starszych w Niemczech,
  • telefoniczna weryfikacja kandydatów i umawianie spotkań rekrutacyjnych,
  • sprawdzanie poziomu znajomości języka niemieckiego u kandydatów,
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej,
  • tłumaczenie prostych dokumentów z j. polskiego na j. niemiecki,
  • wsparcie Działu Rekrutacji w projektach marketingowych,
  • prace administracyjno-biurowe.

  • znasz język niemiecki na poziomie co najmniej B2,
  • posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze rekrutacji, sprzedaży lub telefonicznej obsłudze klienta,
  • chcesz kolejne kroki stawiać w rekrutacji, bo czujesz, że to jest Twoja pasja,
  • jesteś osobą komunikatywną i chętnie prowadzisz rozmowy telefoniczne,
  • potrafisz negocjować i skutecznie przekonywać,
  • szukasz własnych rozwiązań zamiast powielać utarte schematy,
  • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę i potrafisz pracować pod presją czasu,
  • jesteś osobą dokładną i masz oko do szczegółów,
  • skutecznie dążysz do realizacji wyznaczonych celów.

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie działającej w oparciu o wartości,
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00,
  • możliwość ciągłego rozwoju w obszarze rekrutacji,
  • ciekawe, inspirujące szkolenia,
  • darmowy kurs języka niemieckiego organizowany w biurze,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym pakiet benefitów (sportowy, medyczny, edukacyjny) po okresie próbnym,
  • zniżki w punktach usługowo-handlowych w C.H. Bonarka,
  • przyjazną atmosferę pracy i zgraną paczkę na wyjścia po pracy :)
  • pyszną kawę, świeże owoce i wiele, wiele więcej :D

CV w języku polskim

Nie zapomnij dopisać klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)