Asystent/ka ds. rekrutacji i kadr

Nr Referencyjny: AS/TYC/0317
  • Miejsce pracy: Tychy
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie kandydatów,
- tworzenie rekrutacyjnej bazy dany kandydatów,
- rekrutacja i selekcja kandydatów,
- obsługa pracownika tymczasowego,
- sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej,
- archiwizacja dokumentów.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- dobra znajomość obsługi komputera (MS Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych,
- komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
- znajomość zagadnień HR, przepisów Prawa Pracy i ZUS oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- prawo jazdy kat. B (z praktyką).

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
- możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
- atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
- pakiet szkoleń wewnętrznych.