Asystent działu rekrutacji pracowników tymczasowych

Nr Referencyjny: ADR/LDZ/072017
  • Miejsce pracy: Łódź
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Twoje zadania będą polegały na:

  • wsparciu rekruterów w realizacji prowadzonych projektów
  • redagowaniu ogłoszeń o pracę
  • analizie i selekcji CV oraz kontakcie telefonicznym z kandydatami
  • przeprowadzaniu spotkań rekrutacyjnych
  • obsłudze systemu kadrowo-płacowego w wyznaczonym obszarze

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest konieczne, ale będzie dodatkowym atutem

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych w pracy rekrutera, m.in. poprzez szkolenia w zakresie obsługi systemu rekrutacyjnego oraz obsługi kadrowo-płacowej w systemie ERP
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • możliwość podnoszenia własnych kompetencji oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży HR
  • możliwość rozwoju w ramach struktur organizacyjnych firmy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"