Asystent ds. personalnych Sandomierz

Nr Referencyjny: AP/05/17
  • Miejsce pracy: Sandomierz
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zakres obowiązków:

  • realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych
  • obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych
  • udział w planowaniu działań rekrutacyjnych
  • budowanie trwałych relacji z Klientami
  • tworzenie raportów dla Klienta oraz Przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w agencji doradztwa personalnego)
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • znajomości podstawowych przepisów Prawa Pracy
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • zdolności interpersonalne
  • zaangażowanie oraz motywacja do pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie całego zespołu
  • pakiet szkoleń wprowadzających