HR Szczecin, 31 maja, Szczecin

Patronat medialny

31 maja w szczecińskiej Starej Rzeźni odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, adresowane do przedstawicieli świata biznesu z zachodniopomorskiego: konferencja #HRSzczecin 2017. Tematem przewodnim będzie budowanie marki pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku pracy Pomorza Zachodniego. Dlaczego staje się to tak ważne? Sytuacja firm ze Szczecina i regionu jest dość trudna. I nie chodzi tu o problemy finansowe, a o tzw. zasoby ludzkie. Rośnie zapotrzebowanie na pracowników, a wraz z nim pojawia się rywalizacja pomiędzy pracodawcami o dobrych, wykwalifikowanych i utalentowanych członków zespołu.
Dla kogo jest ta konferencja?
W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani tematyką szeroko pojętego HR-u, a zwłaszcza przedstawiciele dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradcy personalni, pracownicy działów HR, kadra managerska i szkoleniowcy.

O czym będzie mowa?
Podczas konferencji #HRSzczecin 2017 zaproszeni prelegenci przekażą wiedzę na temat nowych kierunków i inspiracji w budowie zdrowych i skutecznych firm.
Magdalena Kowalska, dyrektor personalna IKEA Industry Solid Wood West podpowie, jak wyzwolić w pracownikach wydajność i kreatywność oraz zachęcić do pozostania w organizacji.
Sebastian Kotow, prezes firmy doradczo–szkoleniowej MindShiftLab opowie o zaufaniu, które bezpośrednio wpływa na tempo prowadzenia biznesu i poziom kosztów.
Zyta Machnicka, employer branding partner zdradzi, jak mówić prawdę o pracy oraz jak zwiększyć skuteczność aktywności z zakresu employer brandingu.
Robert Zych, twórca i współwłaściciel firmy szkoleniowej Kontrakt OSH wskaże, jak wykorzystywać umiejętności przywódcze adekwatne do sytuacji oraz zasobów.
Grzegorz Turniak, prezes spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji, przedstawi rolę networkingu w budowaniu pozycji HR Biznes Partnera.
Jacek Santorski, uznany autorytet w dziedzinie psychologii biznesu wtajemniczy uczestników konferencji w strategię wprowadzenia zmian w swoim życiu, relacjach w firmie i relacjach biznesowych poprzez „mikrokorekty”, które przynoszą „makroefekty”.
W gronie prelegentów pojawi się także zastępca Prezydenta Miasta Szczecin, Michał Przepiera, który opowie, jak zmienił się szczeciński rynek pracy w ciągu ostatnich kilku lat.
Konferencję poprowadzi Beata Tadla, znana dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem. 

Dlaczego warto wziąć udział?
Argumentów przemawiających za udziałem w #HRSzczecin 2017 jest wiele. Uczestnicy wydarzenia:
• dowiedzą się, jak zatrzymać pracowników w firmie na dłużej oraz jak zwiększyć ich efektywność
• poznają czynniki, które mają wpływ na zaangażowanie zespołu
• nauczą, jak zarządzać zaufaniem i motywacją pracowników
• docenią wagę budowania sieci kontaktów w kontekście HR-u
• zyskają wskazówki dotyczące skutecznej aktywności z zakresu employer brandingu
• przeanalizują nowe priorytety i kryteria efektywnego biznesu
• porozmawiają o zmianach na rynku pracy Pomorza Zachodniego w ciągu ostatnich kilku lat.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.