Kolejny HR-owy OPEN SPACE! "ŚLĄSKI HR" już 7 czerwca!

HR Polska Wydarzenia

Zapraszamy na drugą edycję HR-owego OPEN SPACE'a! "ŚLĄSKI HR - od projektu do efektu"

Zapraszamy do wymiany doświadczeń osoby zainteresowane rozwojem branży Human Resources. Tworzymy nowe miejsce współpracy między biznesem, HR i środowiskiem branżowym na rynku śląskim.

Naszym celem jest rozwój i integracja śląskiej społeczności HR, wspierającej się w zakresie merytorycznym i narzędziowym. 

Zapraszamy praktyków HR, w tym HR menedżerów, dyrektorów i konsultantów personalnych, pracodawców, specjalistów kadr i płac, trenerów, rekruterów, coachów, mentorów oraz HR business partnerów.

Kilka słów o metodzie

Podobie jak 15 czerwca, program zaprojektujemy wszyscy wg wcześniej narzuconych reguł. Open Space Technology (czyli Metoda Otwartej Przestrzeni) jest procesem, w którym uczestnicy sami proponują tematy i angażują się w najbardziej interesujące ich grupy robocze, które wybierają/ zmieniają w trakcie konferencji. Daje to przestrzeń do powstania wielu ciekawych pomysłów i zawiązania interesujących znajomości branżowych.

Zachęcamy do zgłaszania tematów w szeroko rozumianym obszarze HR (adres poniżej).

Śląski HR. Jak to działa?

Sam inicjujesz i zgłaszasz temat (przed lub w trakcie konferencji). Argumentujesz, przekonujesz i zachęcasz innych uczestników do udziału w Twojej grupie
lub pracujesz w kilku najbardziej interesujących Cię zespołach roboczych (które wybierasz w każdej sesji). Dyskutujesz, zbierasz pomysły i wymieniasz doświadczenia z innymi uczestnikami.
Łączysz siły w grupie z zainteresowanymi osobami, wymieniasz wizytówki i umawiasz się na pracę by zrealizować swój pomysł/ projekt.

Serdecznie zapraszamy do Gliwic na kolejny open space -  7 czerwca 2017 w godz. 9.00- 14.00

Wydarzenie bezpłatne. Rejestracja konieczna przez formularz zgłoszeniowy www.slaskiHR.pl

Kontakt z Biurem Konferencji i zgłaszanie tematów: rejestracja@hrpolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.